Wizyta Świętego Mikołaja | 2011-12-07

... Ho Ho Ho ! Dzień Świętego Mikołaja jest dniem pełnym radości dla wszystkich dzieci, które niecierpliwie czekają na niego z bijącym sercem i wypiekami na policzkach. Jest to dzień w którym spełniają sie marzenia. I właśnie w ten dzień do przedszkola przybył bardzo miły gość-Święty Mikołaj. Przedszkolaki już od samego rana nasłuchiwały, czy nie słychać dzwonka Św. Mikołaja. Na jego wizytę dzieci czekały cały rok. W tym dniu uśmiechu na twarzach dzieci, a także rodziców i nauczycieli nie brakowało. To dzięki spotkaniu z Mikołajem, wspólnej z nim zabawie wizyta minęła w bardzo miłej atmosferze. Kluczowym momentem było rozdawanie prezentów co zostało uwieńczone na indywidualnych zdjęciach. Niestety wszystko co dobre szybko sie kończy i Mikołaj nie mógł dłużej z nami zostać ponieważ tego dnia czekało na niego jeszcze dużo pracy. Ho Ho Ho...