Andrzejki | 2012-11-30

W zaczarowany świat magii i wróżb przeniosły się dzieci 30 listopada w wigilię św. Andrzeja. Na uroczystości pojawiły się "Trzy andrzejkowe wróżki", które wypowiadając magiczne słowa "Hokus-pokus, czary-mary, niech się spełnią andrzejkowe czary!" czarowały prezenty dla dzieci z magicznego pudełka. Podekscytowane dzieci z radością poznawały andrzejkowe tradycje. Różnymi sposobami odkrywały tajemnice losu.  Za pomocą szczęśliwych liczb z kostki, wędrujących butów, serduszek z imionami, czarodziejskich czapeczek, kreceniu butelki... Poznawały swoją przyszłość min. jaki zawód będą wykonywać, gdzie udadzą się w podróż, czy też czego powinny się wystrzegać. Czas pomiędzy wróżbami urozmaicały zabawy przy piosenkach z repertuaru dzieciecego. Andrzejkowe zabawy dostarczyły wszystkim dzieciom wielu niezwykłych przeżyć i emocji.