Wigilia | 2010-12-21

W tym roku Wigilia w przedszkolu odbyła się 21 grudnia. Dzieci, nauczyciele i wszyscy pracownicy przedszkola przyszli odświętnie ubrani i zasiedli do wspólnego stołu. Na początku uroczystości dzieci z grupy II Średniaków i IV Starszaków przebrani za kolędników przedstawiły krótką inscenizację pt. "Kolędnicy rozbójnicy". Po obejrzeniu występu wszyscy zgromadzeni przy stole wigilijnym wysłuchali Ewangelii odczytanej przez siostrę Danutę. Z kolei pani dyrektor złożyła wszystkim najlepsze życzenia, po czym każdy mógł połamać się opłatkiem i indywidualnie złożyć sobie nawzajem życzenia. Po kolacji wigilijnej, chętne dzieci wzięły udział w konkursie "Śpiewamy kolędy". Na koniec wszystkie dzieci dostały prezenty: dziewczynki akcesoria do kuchni, a chłopcy łódki.