Mikołajki | 2013-12-10

Pomimo braku białego puchu lecz przy pomocy silnego wiatru 10 grudnia przybył do przedszkola Święty Mikołaj. W chwili, kiedy pojawił się gość w czerwonym stroju, zaległa cisza. Mikołaj wygladał bardzo poważnie i dostojnie. Kiedy odezwał się do dzieci ciepłym głosem odzyskały odwagę. Dzieci obejrzały piękne przedstawienie w wykonaniu Świętego Mikołaja i jego przyjaciół. Spektakl został entuzjastycznie przyjęty przez publiczność i nagrodzony gromkimi brawami. Mikołaj podczas spektaklu przyłączał dzieci do wspólnej zabawy. Przedszkolaki tańczyły, recytowały, śpiewały, rozwiązywały zagadki. Gość osobiście wręczył każdemu dziecku prezent i zapowiedział kolejną wizytę w przyszłym roku. A nam nic innego nie pozostaje jak powiedzieć hura hura...