Wszystkie wydarzenia

Jasełka w Bogumiłku | 2011-02-16

dodane przez: Katarzyna Korgól

16 lutego dzieci z grupy Średniaków i Starszaków wybrały się na wycieczkę autokarem do Specjalnego Ośrodka Szkolno- Wychowawczego w Bogumiłku. Podopieczni z ośrodka wraz z wychowawcami przygotowali dla nas Jasełka. Wszystkie przedszkolaki z zainteresowaniem oglądały przedstawienie. Później miały okazję obejrzeć jak mieszkają, pracują i uczą się się dzieci z ośrodka. Przedszkolaki zwiedziły zarówno pokoje, w których mieszkaja dzieci, jak i miały okazję uczestniczyć w wybranych warsztatach terapeutycznych. Pani dyrektor ośrodka zaprowadziła także dzieci do stajni, gdzie mieszkają konie. Przy ich pomocy odbywają się zajęcia z hipoterapii.

Czas w Bogumiłku upłynął szybko i aż żal było odjeżdżać.

pokaż...

Bal przebierańców | 2011-02-15

dodane przez: Katarzyna Korgól

15 lutego nasze przedszkole wraz z wieloma placówkami w całym kraju przyłączyło się do trzeciej edycji "Wielkiego Balu Księżniczek". Na tę okazję sala została przyozdobiona balonami i plakatami z podobiznami postaci z bajek Disneya. Mali uczestnicy przenieśli się w baśniowy świat marzeń i wcielili się w ulubione postacie z bajek. Na bal przybyło mnóstwo księżniczek w pięknych sukniach oraz towarzyszący im książęta i rycerze. Nie zabrakło także bałwanków, dinozaurów, żółwi Ninja. Dzieci uczestniczyły w tańcach, zabawach i konkursach, które prowadziły panie, również przebrane za postacie z bajek.     

Bal był cudownym czasem dla dzieci na przeniesienie się do bajecznej krainy. Niezwykłe przeżycia karnawałowej zabawy z pewnością na długo pozostaną w pamięci dzieci.

pokaż...