10 stycznia w Koniecpolu odbył się finałowy koncert charytatywny podsumowujący udział Przedszkola nr 1 w Ogólnopolskim Projekcie Edukacyjnym "Aniołkowe Granie". Dzieci wystąpiły w specjalnie na tę okazję przygotowanym repertuarze pt. "W poszukiwaniu Aniołów" przed publicznością na scenie Domu Kultury. Po wspólnym kolędowaniu na ręce pana Dyrektora Domu Dziecka w Chorzenicach, wychowawców i wychowanków zostały wręczone paczki z upominkami, które zebraliśmy dzięki wielkiej pomocy Rodziców naszych przedszkolaków. W ramach akcji udało się pozyskać m.in. artykuły szkolne, książki, plecaki, piórniki, kosmetyki, kosmetyczki, artykuły spożywcze, słodycze, ubrania(czapki, rękawiczki, skarpetki), ręczniki, zabawki, wieże LG. Pamiętajmy Aniołkowe Granie to nie tylko projekt, ale przede wszystkim ludzie, którzy na co dzień i od święta przesyłają dobro dalej. I tak właśnie stało się w Koniecpolu. I to jest piękne. Aniołkowe Granie to nie tylko dzień finałowy koncertu to wiele dni przygotowań i pracy. Drodzy Rodzice dziękujemy Wam. Serdecznie dziękujemy wszystkim razem i każdemu indywidualnie za udział w akcji charytatywnej. Działania podjęte przez nasze przedszkole w ramach Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego "Aniołkowe Granie" były objęte honorowym patronatem przez Burmistrza Miasta i Gminy Koniecpol Ryszarda Suligę. Serdecznie dziękujemy. Podziękowania ślemy również na ręce pana Dyrektora Biura Gwidona Jelonka za wspólne zaangażowanie i kolędowanie. Dziękujemy również zespołowi "Baranki Boże", Ani, Natalii i Kornelii za piękny występ muzyczny. Serdecznie dziękujemy wszystkim gościom, którzy w tym wyjątkowym dniu zaszczycili nas swoją obecnością. Podziękowań nie ma końca :) Wspólne spotkanie, kolędowanie i wręczenie prezentów było uwieńczeniem świątecznej i noworocznej aury. :)