#

10 lutego odbył się Finałowy Koncert charytatywny podsumowujący udział Przedszkola nr 1 w Ogólnopolskim Projekcie Edukacyjnym „ANIOŁKOWE GRANIE”. Pod nasze skrzydła trafili wychowankowie Domu Dziecka w Chorzenicach. I to dla nich dedykowany był koncert Aniołkowego Grania. Wolontariusze Przedszkolnego Klubu Wolontariatu dla zaproszonych gości przygotowali repertuar „Mówisz mi, że anioły tańczą i śpiewają…”. Po występie na ręce pana Dyrektora Domu Dziecka w Chorzenicach dla wychowanków zostały wręczone prezenty, które zebraliśmy dzięki wielkiej pomocy rodziców naszych przedszkolaków, sympatyków i przyjaciół przedszkola. Warto podkreślić, że Aniołkowe Granie zostało zorganizowane w naszym przedszkolu już po raz trzeci. Serdecznie dziękujemy wszystkim za zaangażowanie się w to szlachetne przedsięwzięcie.