#

W przedszkolu prowadzona jest zbiórka prezentów dla Dzieci z Domu Dziecka w Chorzenicach (powiat częstochowski).

Jak można przystąpić do akcji? Oto prosta instrukcja: W wejściu przedszkolnym stoi świąteczna choinka udekorowana aniołkami z marzeniami Dzieci z Domu Dziecka. Każdy może wybrać sobie aniołka, zabrać do domu i wspólnie z rodziną spełnić marzenie dziecka poprzez przygotowanie prezentu dla wybranego dziecka i przyniesienie go pod choinkę do przedszkola. Marzenia umieszczone w aniołku stanowią koszt ok. 100-150 zł.  Jeśli ktoś ma życzenie może dodać do aniołka upominek - niespodziankę. Do przygotowanego i przyniesionego prezentu należy dołączyć karteczkę z imieniem i wiekiem dziecka umieszczonym na aniołku lub przymocować aniołka z choinki. Oprócz marzeń aniołkowych organizujemy także wspólną zbiórkę słodyczy i kosmetyków dla dzieci. Słodycze i kosmetyki to dwa najczęściej powtarzające się marzenia dzieci. Pod choinką można również zostawiać dowolne prezenty, upominki, niespodzianki dla dzieci.

Zebrane prezenty przekażemy Wychowankom Domu Dziecka podczas Koncertu Finałowego. Niech wspólne spotkanie, kolędowanie, wręczenie prezentów dzieciom z Domu Dziecka w Chorzenicach będzie uwieńczeniem świątecznej i noworocznej aury.

Zbieramy rzeczy nowe. Akcja trwa do 15 stycznia 2023 r.