#

25 stycznia odbył się finałowy koncert charytatywny podsumowujący udział Przedszkola nr 1 w Ogólnopolskim Projekcie Edukacyjnym „ANIOŁKOWE GRANIE”. Pod nasze skrzydła trafili wychowankowie Domu Dziecka w Chorzenicach i to dla nich dedykowany był koncert Aniołkowego Grania. Wolontariusze Przedszkolnego Klubu Wolontariatu przygotowali repertuar „Kolorowe Anioły”, który mówił o znaczeniu aniołów w życiu każdego z nas. Na ręce pana Dyrektora Domu Dziecka w Chorzenicach dla wychowanków zostały wręczone aniołkowe marzenia w postaci prezentów, które zebraliśmy dzięki wielkiej pomocy rodziców naszych przedszkolaków, wolontariuszy, sympatyków i przyjaciół przedszkola. Przekazaliśmy również bon pieniężny na wyjazd dzieci do kina w okresie feryjnym. Pamiętajmy, Aniołkowe Granie to nie tylko projekt, ale przede wszystkim ludzie, którzy na co dzień i od święta przesyłają dobro dalej.  Serdecznie dziękujemy wszystkim za zaangażowanie w to szlachetne przedsięwzięcie.