#

Dziadkowie to wielki skarb dla wnuków, oni czynią ich dzieciństwo bardziej pełnym, udanym, kolorowym i szczęśliwym. Babcia i dziadek mają zawsze dla nich czas, umieją pocieszyć, są cierpliwi, zawsze rozumieją ich dziecięce rozterki, ale przede wszystkim bezgranicznie je kochają. Dlatego w podzięce za ich wielkie serce dziś odbyło się uroczyste spotkanie w Centrum Społeczno-Kulturalnym. Z okazji Dnia Babci i Dziadka dzieci przygotowały specjalny dla nich program artystyczny. Recytowały okolicznościowe wiersze, śpiewały piosenki, tańczyły, wyrażając w ten sposób swoją miłość i wdzięczność za ich trud i oddanie. Swoją obecnością zaszczycił nas Burmistrz Miasta i Gminy Koniecpol Pan Ryszard Suliga. Pan Burmistrz wraz z przedszkolakami, dyrekcją i nauczycielami wspólnie odśpiewał Sto lat dla Babć i Dzidziusiów. Na koniec wszystkie wnuczęta obdarowały swoich bliskich własnoręcznie przygotowanymi upominkami. Dopełnieniem uroczystego spotkania był słodki poczęstunek. Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy dużo zdrowia, pomyślności i samych pięknych chwil w życiu.