#

22 listopada w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Kredki. Święto to jest bliskie dzieciom, ponieważ dzięki kredkom mogą wyrażać swoje przeżycia, uczucia, myśli i rozwijać wyobraźnię. Z tej okazji w każdej grupie odbywały się zabawy z kredkami w roli głównej. Przedszkolaki słuchały bajek, opowiadań, których bohaterami były kredki. Dzieci uczestniczyły w zabawach ruchowo- muzycznych, czytelniczych oraz plastycznych.22 listopada w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Kredki. Święto to jest bliskie dzieciom, ponieważ dzięki kredkom mogą wyrażać swoje przeżycia, uczucia, myśli i rozwijać wyobraźnię. Z tej okazji w każdej grupie odbywały się zabawy z kredkami w roli głównej. Przedszkolaki słuchały bajek, opowiadań, których bohaterami były kredki. Dzieci uczestniczyły w zabawach ruchowo- muzycznych, czytelniczych oraz plastycznych.