#

18 stycznia już po raz czwarty odbył się w naszym przedszkolu koncert finałowy Aniołkowego Grania. Przedszkole nr 1 i Przedszkolny Klub Wolontariatu w 2019 roku zapoczątkowali w naszym mieście ideę Aniołkowego Grania, przystępując do Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego "Aniołkowe Granie", wspierając Dom Dziecka w Chorzenicach. Finałowy koncert jest to zwieńczenie działań mających na celu zebranie dla wychowanków Domu Dziecka ich wymarzonych prezentów. W tym dniu na ręce pana Dyrektora Domu Dziecka - Wojciecha Główczyńskiego, wychowanków i wychowawców zostały wręczone aniołkowe prezenty, które zebraliśmy dzięki wielkiej pomocy rodziców naszych przedszkolaków, wolontariuszy, przedszkolaków, sympatyków i przyjaciół przedszkola, czyli ludzi o dobrym sercu. W tym wyjątkowym wydarzeniu uczestniczyli: Burmistrz Miasta i Gminy Koniecpol - pan Ryszard Suliga, Dyrektor Urzędu - pan Dariusz Saternus , Członek Zarządu Powiatu -pan Gwidon Jelonek , Radny Powiatu -pan Henryk Kasiura. 

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym  w to szlachetne przedsięwzięcie, przygotowanie aniołkowych prezentów i stworzenie "Anielskiej drużyny". Przede wszystkim na słowa uznania zasługują nasi najmłodsi zaangażowani w akcję - Wolontariusze z Przedszkolnego Klubu Wolontariatu. To przede wszystkim dzięki ich chęci do działania i zaangażowaniu ta i inne akcje mogą być realizowane.

Serdecznie dziękujemy Wychowankom Domu Dziecka za obecność, rozmowy, uśmiech, zabawę, wspólnie spędzony czas w murach naszego przedszkola oraz otrzymany prezent.