#

17 marca Przedszkole nr 1 w Koniecpolu zorganizowało w Centrum Społeczno - Kulturalnym gminny konkurs wiedzy o literaturze „Wiersze Juliana Tuwima”. Konkurs objął swoim patronatem Burmistrz Miasta i Gminy Koniecpol - pan Ryszard Suliga. Sześciolatki wykazały się ogromną wiedzą - wszystkie wykonały poprawnie zadania i odpowiedziały na każde pytanie. O kolejności miejsc zdecydowała ostatnia konkurencja - układanie puzzli „Rzepka”, w której liczyły się dosłownie sekundy. Najszybsza okazała się grupa dziewczynek ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Łysinach i tym samym zajęła I miejsce. Kolejne miejsca zajęły dzieci z Przedszkola nr 2 w Koniecpolu, Niepublicznego Przedszkola Jaś i Małgosia w Koniecpolu i Przedszkola nr 1 w Koniecpolu. Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.