Dnia 15 i 16 grudnia dzieci z grupy "Pszczółki" i „Żabki” przedstawiły Jasełka dla swoich rodziców i zaproszonych gości pana Burmistrza Miasta i Gminy Koniecpol–Ryszarda Suligi, pana Dyrektora Biura–Gwidona Jelonka, uczniów klasy III ze Szkoły Podstawowej nr 1 oraz przedszkolaków z innych grup. Głównym celem tej uroczystości było wprowadzenie gości w radosną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia, kształcenie umiejętności wyrażania uczuć i przeżyć podczas inscenizacji Jasełek, wzmacnianie więzi emocjonalnej z rodziną, rozwijanie indywidualnych predyspozycji i uzdolnień aktorskich dzieci. Przedstawienie było wyjątkowe. Mali aktorzy, we wspaniałych strojach prezentowali się doskonale. Do szopki przybyli królowie, aniołki i pastuszkowie przynosząc Dzieciątku dary prosto z serduszka. Całej tej uroczystości towarzyszyła obecność najbliższych za co serdecznie dziękujemy. Świąteczne aniołki powędrowały do rodzinnych domów.