Po obejrzeniu wszystkich zgłoszonych prac Komisja Konkursowa przyznała 6 miejsc głównych, 1 super wyróżnienie i 11 wyróżnień. Doceniono samodzielność dzieci, oryginalność, pomysłowość oraz wykorzystanie wielu technik plastycznych przy tworzeniu prac.

Oto wyniki:

Kategoria wiekowa 3-4 latki:

1 MIEJSCE Rozalia Ożarowska - Przedszkole nr 2

2 MIEJSCE Maria Skalec - Niepubliczne Przedszkole Jaś i Małgosia

3 MIEJSCE Maja Misztal - Szkoła Podstawowa w Rudnikach im. Powstańców Styczniowych - oddział przedszkolny

Kategoria wiekowa 5-6 latki:

1 MIEJSCE Laura Siwek - Przedszkole nr 1

2 MIEJSCE Maria Kaczyńska - Szkoła Podstawowa w Rudnikach im. Powstańców Styczniowych - oddział przedszkolny

3 MIEJSCE Maja Kaczyńska - Przedszkole nr 1

Super WYRÓŻNIENIE - Zuzanna Jakubowska - Niepubliczne Przedszkole Jaś i Małgosia.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom biorącym udział w konkursie.  Dziękujemy przedszkolakom za zaangażowanie oraz kreatywność w przygotowaniu prac plastycznych, a rodzicom i nauczycielom za nadzór nad przygotowaniem prac.  Dziękujemy Nadleśnictwu Koniecpol za współpracę i nagrody konkursowe.