#

Nawiązując do tradycji związanej z Niedzielą palmową, czyli robienia palm wielkanocnych, zorganizowaliśmy we współpracy ze Starostwem Powiatowym w Częstochowie konkurs plastyczny. Chętne dzieci z pomocą rodziców wykonały piękne palmy i dostarczyły je do przedszkola na konkurs.  Po obejrzeniu wszystkich zgłoszonych prac Komisja Konkursowa w składzie p. Anna Złotnicka, p. Ewa Olczyk przyznała 7 miejsc głównych i 13 miejsc wyróżnionych. Oto wyniki:

Kategoria 3-4 latki:

I miejsce - Kajetan Piekarczyk

II miejsce - Szymon Skotarski

III miejsce - Paula Janus

Kategoria 5-6 latki:

I miejsce - Franciszek Haś

II miejsce - Bartosz Kowalczyk, Krzysztof Pacia

III miejsce - Laura Siwek

Wyróżnienia:

Zofia Idziak, Maja Kaczyńska, Paweł Płatek, Lena Nowak, Paweł Gradowicz, Nina Jaksender, Aleksander Ciszewski, Monika Pawlik, Emilia Koza, Aleksander Wieczorek, Jacek Marcisz, Wiktoria Klimas, Alicja i Emilia Kubik.

Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy kreatywności, wyobraźni, wrażliwości estetycznej i talentu plastycznego.