Dzisiaj w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość "Pasowania na przedszkolaka".?? Niestety, nie mogli uczestniczyć w niej rodzice i goście zaproszeni ze względu na panującą sytuację epidemiologiczną związaną z rozprzestrzenianiem się COVID-19.

Bohaterami były dzieci, które po raz pierwszy zawitały do naszego przedszkola. Z uśmiechem na twarzy recytowały wierszyki i śpiewały piosenki. Występując, wykazały się nie tylko swoimi umiejętnościami, ale również wielką odwagą. Punktem kulminacyjnym było ślubowanie, po czym Pani Dyrektor za pomocą "czarodziejskiego ołówka" ✏️dokonała uroczystego "Aktu pasowania". Nie zabrakło życzeń, pamiątkowych dyplomów oraz prezentów. ?? Zwieńczeniem uroczystości był słodki poczęstunek. Na pewno był to niezapomniany dzień, pełen emocji i miłych wrażeń. ?