Wraz z nowym rokiem szkolnym rozpoczął działalność Przedszkolny Klub Wolontariatu. Każdy rok to nowe wyzwania, nowy kalendarz działań ale też i kontynuacja tego, co już rozpoczęte w latach poprzednich. Każdego roku witamy nowych wolontariuszy. W tym roku w poczet PKW wstąpili wolontariusze: Emilka, Zosia, Ola, Wiktoria, Maja, Natalia, Michał i Paweł. Swoim zasięgiem obejmujemy nasze przedszkole, ale też środowisko lokalne. Włączamy się także w akcje ogólnopolskie. Obecnie przedszkolaki wykonały zadanie obowiązkowe nr 5 "Mikołaj na Kresach" z Projektu Edukacyjnego "Piękna Nasza Polska Cała". Dziękujemy Rodzicom, dzieciom za udział w akcji. Zebrane dary zostaną przekazane do polskich szkół na Litwie.