Nasze Przedszkole

Przedszkole Nr 1 w Koniecpolu funkcjonuje jako placówka czterooddziałowa. Mieści się w wolostojącym, jednokondygnacyjnym budynku, który wybudowany został w 1985 roku.

Sale przedszkolne

Przedszkole posiada cztery duże sale dydaktyczne wyposażone w nowe, estetyczne meble. Przy każdej sali wydzielone są łazienki dostosowane do potrzeb i możliwości rozwojowych dzieci. Sale dydaktyczne mają bezpośrednie wyjście na salę gimnastyczną. Wszystkie te pomieszczenia urządzone są tak, aby dzieci czuły się w nich miło i bezpiecznie. Ponadto w budynku mieści się: gabinet dyrektora, pokój nauczycielski oraz zaplecze kuchenno - gospodarcze.

Łazienki w naszym przedszkolu

Plac przedszkolny

Przy przedszkolu wydzielony jest duży plac zabaw, wyposażony w urządzenia rekreacyjne dla dzieci.