#

23 maja 2024 roku przejdzie do historii naszego przedszkola jako Dzień Rodziny. Dzieci do tej uroczystości przygotowywały się od wielu dni: uczyły się swoich ról, piosenek, przygotowywały prezenty dla mamy i taty. Uroczystość rozpoczęła pani dyrektor Bożena Sygit, która serdecznie powitała przybyłych gości, życząc im z okazji zbliżającego się Dnia Mamy i Dnia Taty wszystkiego najlepszego. Następnie mikrofon przejęły przedszkolaki. Każda grupa zaprezentowała program artystyczny. Były wiersze i piosenki o tym, jak ważni dla dzieci są mama i tata. Przedszkolaki w prostych słowach przekazały całą swoją miłość do rodziców oraz wręczyły własnoręcznie wykonane prezenty. Po części oficjalnej był czas na wspólną zabawę i poczęstunek. Także pogoda sprzyjała przygotowanym rozrywkom, dzięki czemu humory dopisywały uczestnikom uroczystości. Dziękujemy Wam Rodzice za Waszą obecność i pomoc w przygotowaniu uroczystości.