#

Z okazji Dnia Postaci z Bajek nasze przedszkole ogłosiło międzyprzedszkolny konkurs plastyczny „Moja ulubiona postać z bajki”. Dzieci wykazały się dużą pomysłowością- prace wykonane zostały różnymi technikami. Przyznanie miejsce okazało się dużym wyzwaniem, ponieważ każda praca była wyjątkowa i niepowtarzalna. Dziękujemy nauczycielkom i dzieciom z Przedszkola nr 2 w Koniecpolu, z oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej w Łysinach oraz z Przedszkola nr 1 w Koniecpolu.

10 listopada zostały rozdane dyplomy i nagrody książkowe ufundowane w ramach projektu „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa”. Dzieci z naszego przedszkola odebrały dyplomy i nagrody osobiście, natomiast uczestnikom konkursu z zaprzyjaźnionych placówek zostały przekazane na ręce nauczycielek z placówek.

Laureatom i wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy.