10 listopada w naszym przedszkolu obchodziliśmy Święto Odzyskania Niepodległości. Z tej okazji wszystkie dzieci do przedszkola przyszły w strojach galowych, aby podkreślić podniosły nastój i wagę święta. W poszczególnych grupach przedszkolaki wykonywały kotyliony w barwach ojczystych, odbyły rozmowy i zabawy, dzięki którym utrwalały wiadomości na temat symboli narodowych. Tę patriotyczną uroczystość uświetniły występy dzieci 6- letnich z grupy "Biedroneczki". Mali artyści zaprezentowali montaż słowno- muzyczny, który przybliżył zebranym wydarzenia historyczne i radosny czas odzyskania niepodległości. Uroczystość zakończyliśmy wspólnym odśpiewaniem "Mazurka Dąbrowskiego" w ramach akcji organizowanej przez MEiN „Szkoła do hymnu".